Хлорне вапно

Хлорне вапно

Виробник:Румунія
Наявність:Є в наявності
Вага20 кілограм
Мінімальна кількість замовлення20 кілограм
Ціна з ПДВ
  • 0.00грн.
  • 0.00грн.

- OR -

Опис:

Хлорне вапно – це суміш, яка в хімії належить до змішаних солей. Хімічна формула: суміш Ca(ClO)2, CaCl2 і Ca(OH)2, тобто суміш гіпохлориту, хлориду і гідроксиду кальцію. Зовнішній вигляд - дрібнокристалічна речовина білого кольору з характерним різким запахом. Хлорне вапно це складна активна суміш, є сильним окислювачем. Випускається в заводських умовах шляхом пропускання газоподібного хлору через негашене вапно. У відкритому вигляді порошок хлорного вапна поглинає вологу з повітря, утворюючи грудки. Містить 25, 32 або 35% активного хлору. Сухе хлорне вапно частково розчиняється у воді, утворюючи в ній суспензії. Воно розкладається на сонці, повітрі та під впливом вологи, втрачаючи хлор. Хлорне вапно, що містить менше ніж 15% активного хлору, для дезінфекції непридатне.

Застосування:

Хлорне вапно використовують у сухому вигляді, в слабо концентрованих водних розчинах, у формі освітленого розчину. Для приготування розчину, хлорку розводять водою до потрібної концентрації, залишають розчин на добу, а потім зливають верхній прозорий шар рідини. Зазвичай з допомогою складу будь-якого сорту знезаражують приміщення лікарень, шкіл, університетів, банків, ресторанів і кафе. Наприклад, хлорка використовується для обробки і дезінфекції поверхонь приміщень та в цілому в тому випадку, якщо тут знаходилися люди з захворюваннями інфекційного характеру. Часто хлорне вапно використовується і в побуті, в домашніх умовах. Служить відбілювальним засобом для бавовни, льону і деревної целюлози. Хлорка у воді на 99% вбиває різні віруси і бактерії. Крім цього, хімічний продукт застосовується в цілях очищення побутових і промислових стічних вод і для знезараження чистої питної води. Розчином хлорки дезінфікують тваринницькі приміщення, склади, де зберігається сировина тваринного походження. Цим дезінфектантом обробляють вагони після перевезення великої рогатої худоби, а також сечу і гноївку. Ще розчином хлорного вапна обробляють яйця перед закладкою в інкубатори.

Запобіжні заходи:

Вапно хлорне не горюче, але враховуючи те що це сильний окислювач, при контакті з органічними продуктами може викликати їх займання. Хлор, який виділяється з хлорного вапна, відноситься до речовин 2-го класу небезпеки. Тому потрібно використовувати засоби захисту для рук та очей.

Умови зберігання:

Хлорне вапно необхідно зберігати в сухих, темних, холодних місцях. Навіть при правильному зберіганні втрата активного хлору становить 1-3% на місяць. Тому кожні 3 міс в ньому необхідно визначати вміст активного хлору. Тримати подалі від дітей. Зберігають цю речовину в щільно закритій тарі, подалі від харчових продуктів, медикаментів та металевих виробів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Хлорне вапно, товари на гурт, для виробництва побутової хімії.