Сіль харчова

Сіль харчова

Виробник:Польща
Наявність:Є в наявності
Ціна за кілограм15,50 гривень
Вага25 кілограм
Мінімальна кількість замовлення25 кілограм
Ціна з ПДВ
  • 8.00грн.

- OR -

Опис:

Сіль є базовим сортом кухонної харчової солі. Основна особливість якої – практично ідеальна чистота. Харчова сіль є важливим компонентом, необхідним для нормальної життєдіяльності організму людини. Ця речовина у вигляді світлих кристаликів, яка містить 93-99 % хлористого натрію і домішки солей кальцію, магнію, калію, які надають їй гігроскопічності, жорсткості і гіркуватого присмаку. Що менше в солі цих домішок, то вища її якість. Унікальні властивості солі потрібні й усім живим істотам. Саме харчова сіль допомагає у виробленні соляної кислоти.

Застосування:

Цей матеріал використовується практично у всіх сферах діяльності людини. На сьогоднішній день мало хто може уявити прийом їжі без солі, оскільки без неї страви прісні та несмачні. Зараз сіль є у кожному домі, чи закладі харчування, хоч колись цей продукт цінувався на вагу золота. Незважаючи на поширену думку про її шкоду, солять їжу практично всі люди. А деякі зовсім не вважають відмову від цієї приправи корисною. Медиками було встановлено норми споживання харчової солі для нормального функціонування всіх систем життєзабезпечення людини. Вважається, що щодня доросла та здорова людина має споживати до 15 г харчової солі. Також сіль являється чудовим помічником для водіїв у зимовий період, посипання дорогу сіллю запобігає ковзанню шин. Засіб, який здатний зберігати свої властивості навіть за температури до -30С.

Запобіжні заходи:

Перевищення норми вживання солі негативно впливає на організм людини. Єдиний негативний вплив має на навколишнє середовище тала вода, в якій є сіль, яка негативно впливає на рослини.

Умови зберігання:

У сухому, темному, та добре провітреному приміщенні.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сіль, товари на гурт.