Карбамід гранульований марки Б

Карбамід гранульований марки Б

Наявність:Є в наявності
Ціна за кілограм42,63 гривні
Вага900 кілограм (бігбег)
Мінімальна кількість замовлення900 кілограм (бігбег)
Ціна з ПДВ
  • 41.63грн.

- OR -

Опис:

Карбамід гранульований марки Б - являє собою концентроване, азотне добриво, призначене для всіх видів рослин і будь-яких ґрунтів. Являє собою гранули білого, сірого іноді жовтуватого кольору. Карбамід - хімічна речовина з формулою H2N-CO-NH2, чудово розчинна у воді, спирті, рідкому аміаку і сірчистому ангідриді. Саме тому виробництво карбаміду найчастіше поєднане із виробництвом аміаку. Карбамід містить близько 46% азоту, тим самим є найбільш концентрованим азотним добривом. Добриво випускається у двох марках А та Б. Марка А призначена для промислового використання, марка Б – для сільського господарства. Воно покращує ріст і розвиток сільськогосподарських культур, підвищує їх врожайність, збільшує кількість білка в зерні. Карбамід застосовується як передпосівне добриво, для підгодівлі зернових культур у весняний період. Крім розчину використовують і гранули, вносячи їх безпосередньо в грунт.

Застосування:

Карбамід особливо ефективний у разі позакореневого підживлення культур із застосуванням водного розчину карбаміду (концентрації 3-5%), що можна пояснити збільшенням складу білка, що міститься в зернах пшениці озимої на 2-3% за рахунок високої швидкості трансформації в азотний обмін амідної форми азоту. Подібний розчин не стане причиною появи опіків навіть у тому випадку, якщо його концентрація сягне 5 – 10%.

Запобіжні заходи:

Елемент швидко вступає в реакцію, тому необхідно дотримуватися певних норм. Порошкоподібні K і N повинні зберігатися далеко від матеріалів які швидко загоряються, в щільно закритій ємності. При контакті з добривами потрібно забезпечити себе респіратором, гумовими рукавичками, використовувати не харчовий посуд. При попаданні на шкіру або очі потрібно негайно промити великою кількістю води.

Умови зберігання:

У сухому, темному, та добре провітреному приміщенні. В недоступному для дітей місці, окремо від продуктів харчування і отрутохімікатів. Відрізняється гігроскопічністю, його можна зберігати лише в поліпропіленовій тарі, яка не пропускає воду і в сухих складських приміщеннях.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Товари на гурт