АБСК

АБСК

Виробник:Країна ЄС
Наявність:Є в наявності
Вага220 кілограм
Мінімальна кількість замовлення220 кілограм
  • 0.00грн.

- OR -

Опис:

Алкілбензолсульфокислота (АБСК) - це чорна, коричнева або світло-коричнева в’язка рідина. До складу АБСК входить вода 1%, сірчана кислота – 0,5%, основа 96%, олія – 2,5%. Кольоровість речовини з часткою до 5% за клеттом становить класу А вище 80%, Б- 100%. У разі збільшення ланцюга С9 — С14 зростає активність. У разі підвищення ланцюга вуглецю до С15 речовина знижує рівень розчинності. Кошти, виготовлені на основі АБСК, не псують поверхню, біорозкладні та безпечні для навколишнього середовища. Речовина швидко розкладається і завдає мінімальної шкоди. Має класифікацію А, Б, В.
Цінний компонент при виготовленні:
ПАР;
як піноутворювач при виробництві пінопласту та піноізолу;
миючих засобів;
порошків для прання;
автошампунів;
емульсій;
штучних шкір і плівкових матеріалів;
препаратів для захисту та обробки рослин від шкідників та хвороб, пестицидів;
використовується як модифікатор гумової суміші, покращуючи процес її переробки та здатність до вулканізації; похідне для виготовлення нейтральних ПАР.
 Головною перевагою використання АБСК є невелика вартість, що дає змогу знизити собівартість кінцевого продукту, зробивши його доступним споживачу. А також при виготовленні товару дозволяє досягти потрібної його функціональності та прискорити процес виробництва.

Застосування:

При розбавленні речовини, завжди перемішуйте її з водою. Уникайте відкритого вогню.

Запобіжні заходи:

АБСК – запальна і корозійна речовина, яка потребує спеціального зберігання. При роботі з АБСК рекомендується використовувати рукавиці, захист для очей, та спеціальний одяг. АБСК розфасовується на заводі в спеціальні герметичні сталеві або високоміцні спеціалізовані пластикові ємності. АБСК рекомендується транспортувати критим залізничним або автомобільним транспортом, при дотриманні норм і правил перевезення небезпечних вантажів, що діють для цих видів транспорту. Після контакту зі шкірою, негайно промити великою кількістю води. Накласти бинтову пов'язку зі стерильною ватою, і звернутися до лікаря. Після контакту з очима, промити великою кількістю проточної води (10 хв). Накласти бинтову пов'язку із стерильною ватою, та звернутись до лікаря. Після проковтування, промити ротову порожнину, випити велику кількість води, також звернутися до лікаря. Не допускайте витоку в каналізаційні системи.

Умови зберігання:

У сухому, темному, та добре провітреному приміщенні. Тримайте контейнер щільно закритим, не використовуйте контейнери, схильні до ерозії. Підходящий матеріал для зберігання: пластик. Рекомендується зберігати АБСК в герметично закритій заводській упаковці, в закритих складських приміщеннях, захищених від вологи і світла.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

АБСК, товари на гурт, для виробництва побутової хімії.