Крейда кормова насипом

Крейда кормова насипом

Виробник:Україна
Наявність:Є в наявності
Ціна за кілограм4000 гривні
Вага1 тонна
Мінімальна кількість замовлення1 тонна
Ціна з ПДВ
  • 4.10грн.

- OR -

Опис:

Однорідний порошок найтоншого помелу від сірого до білого кольору, без запаху, без смаку, та практично не розчинний у воді. Крейда кормова природна мелена містить 99.% кальцію, . Кормова крейда для тваринництва є головним джерелом кальцію для різних видів тварин і птахів. При використанні добавки у продуктивних тварин збільшується середньодобовий приріст м'язової маси, покращується якість і вихід м'ясної продукції. При додаванні в раціон птахів кормову крейду, покращується якість пір’яного покриву, підвищується несучість, а також збереження яєць і дієтичні властивості готового продукту. У великої рогатої худоби помітно зростають надої. У хутрових краща якість хутра. Кальцій стимулює функцію серцево-судинної системи, є одним із факторів згортання крові, забезпечує сталість осмотичного тиску. Кормова крейда сприяє тому, що стабілізується робота органів травлення, нормалізується обмін речовин і теплообмін. Кальцій формує кісткову тканину, підтримує м'язовий тонус, попереджає передчасний розвиток остеопорозу та остеомаляції, сприяє правильному формуванню опорно-рухової системи, що особливо актуально для молодняку ​​тварин та птахів. Кальцій благотворно впливає на обмін заліза в організмі тварин і птахів, виводить токсини. При пероральному застосуванні мінеральні компоненти добавки швидко всмоктуються та виводяться з організму переважно із сечею. Щоденне застосування крейди в годівлі тварин сприяє зниженню витрат кормів і, в кінцевому підсумку, збільшенню прибутковості господарства. Вологість даної крейди становить від 3% до 6%.

Застосування:

Кормову крейду застосовують тваринам і птиці внутрішньо в суміші з сухими кормами або вологими мішанками відповідно до наведених у таблиці добових норм витрати. Норми споживання крейди суворо орієнтована потреба організму тварин і птиці кальцію залежно від фізіологічного стану організму, наявності патологічних процесів, і навіть віку. Дозування: Кури - 30-50 г /кг корму Курчата - 40 -60 г /кг корму Свині - 10-22 г /кг корму Поросята - 15 – 25 г /кг корму Корови - 20 -50 г на добу Телята - 5 – 10 г на добу Коні - 20 – 50 г на добу Вівці - 5 – 10 г на добу Кролі - 1 -1,5 г на добу Кроленята - 0,5 г на добу Собаки - 0,2 -2 г на добу

Запобіжні заходи:

При попаданні кормової крейди на шкіру або очі потрібно негайно промити великою кількістю води, при ковтанні крейди кормової у великих кількостях всередину тварині необхідно дати кілька склянок води. Продукцію від тварин, які отримували крейду, дозволено використовувати без будь-яких обмежень. Після закінчення використання крейди, руки рекомендується ретельно промити водою з милом. Крейда кормова за ступенем впливу на організм теплокровних тварин відноситься до мало небезпечних речовин і має велику терапевтичну широту.

Умови зберігання:

У сухому, темному, та добре провітреному приміщенні. В недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування і отрутохімікатів.

Ціна вказана від 1 тонни.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Крейда кормова, товари на гурт, для виробництва побутової хімії, добавка для тварин.