ПЕГ 6000

ПЕГ 6000

Виробник:Країна ЄС
Наявність:Є в наявності
Ціна за кілограм125 гривень
Вага25 кілограм
Мінімальна кількість замовлення25 кілограм
Ціна з ПДВ
  • 160.00грн.

- OR -

Опис:

Поліетиленгліколь (ПЕГ, макрогол, поліетиленоксид, ПЕО) - полімер етиленгліколю (етиленоксиду). В залежності від середньої молекулярної маси полімеру являє собою тверду речовину. Структурна формула має такий вигляд: HO-CH2-(CH2-O-CH2-)n-CH2-OH

Застосування:

Області застосування високомолекулярного поліетиленгліколю: як полярна стаціонарна фаза для газової хроматографії; як флокулянт та коагулянт при збагаченні руд, концентруванні опадів, суспензій, паперової маси, вугільного пилу; як агент для зниження гідродинамічного опору в техніці та медицині при ін'єкціях; як сполучне і загусник у фарбах та латексах; для пакування харчових продуктів (водорозчинні плівки); у сільському господарстві для створення систем точного висіву (сем'яленту), упакування агрохімікатів; хімічна промисловість для створення побутової хімії; як основа для іонопровідних композицій, у тому числі для виробництва літій-полімерних елементів акумуляторів.

Запобіжні заходи:

При роботі з ПЕГ 6000 уникайте потрапляння на шкіру та слизові оболонки. При потраплянні на шкіру, промийте великою кількістю води, при потраплянні на слизову оболонку промити великою кількістю води, та звернутись до лікаря. Використовувати засоби індивідуального захисту: окуляри, гумові рукавички, респіратор.

Умови зберігання:

Зберігати слід у закритій упаковці в сухих приміщеннях складського типу, які провітрюються, захищених від проникнення сонячних променів і джерел вологи.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Товар на гурт