Сода кальцинована марки Б

Сода кальцинована марки Б

Виробник:Польща
Наявність:Є в наявності
Вага25 кілограм
Мінімальна кількість замовлення25 кілограм
  • 23.50грн.

- OR -

Опис:

Виробництво соди кальцинованої засноване на аміачному способі, розробленому Е. Сольве. Ця технологія полягає у введенні діоксиду вуглецю та аміаку в хлорид натрію з подальшою фільтрацією і кальцинуванням гідрокарбонату натрію. Хімічна формула - Na2CO3. Порошкоподібна речовина, білого кольору.

Застосування:

Марку Б – використовують в багатьох галузях промисловості. Сода кальцинована пом’якшує воду, і є чудовим жиророзчинним засобом. Використовується для миття фарфорового, фаянсового, емальованого, керамічного посуду. Для очищення кахлю, раковин, ванн, лінолеуму. Також для прання і замочування бавовняних, лляних тканин. Запобігає утворенню накипу, усунення засмічень труб та інших побутових потреб. Кальцинована сода екологічно безпечна речовина, яка не забруднює природу, на відміну від звичайних і більш дорогих миючих засобів, що містять фосфати. Кальцинована сода є основою для виробництва сучасних без фосфатних порошків, які ефективно видаляють бруд і не завдають шкоди природі.

Запобіжні заходи:

За ступенем впливу на організм відноситься до речовин 3-го класу небезпеки.

Умови зберігання:

Кальциновану соду зберігають в закритих приміщеннях. Зберігати далеко від харчових продуктів, у недоступному для дітей місці. При підвищеній чутливості та пошкодженнях шкіри слід уникати тривалого контакту з миючим засобом, що містить кальциновану соду, або передбачити використання гумових рукавичок. При попаданні в очі та на слизові оболонки ретельно промити великою кількістю води.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сода, товари на гурт, для виробництва побутової хімії.