КАС 32

КАС 32

Наявність:Є в наявності
Ціна за літр34,96 гривень
Вага50 літрів
Мінімальна кількість замовлення50 літрів
Ціна з ПДВ
  • 0.00грн.

- OR -

Опис:

Рідке добриво КАС-32 – являє собою розчин карбаміду з аміачною селітрою і містить 32% азоту. Є одним з найбільш перспективних з високою економічною ефективністю добривом. КАС має нейтральну або слаболужну реакцію, являє собою прозору або жовтувату рідину з щільністю 1,26-1,33 г / см. Нітратний азот. Ця форма азоту благотворно впливає на зростання, загальний розвиток і здоров’я сільгоспкультур. Засвоюється практично миттєво, одразу вступаючи в кореневу систему; Амонійний азот. Рослинами не засвоюється, а накопичується в грунті, де на нього діє тепло і різні мікроорганізми, в результаті чого він перетворюється в нітрат. Майже не вимивається, що дуже важливо для місцевостей, де вода залягає неглибоко. На початку весни його теж можна застосовувати, не побоюючись, що все змиє тала вода; Амідний азот. Легко проникає через листя. Під теплими сонячними променями проходить подвійну трансформацію: в амонійний, а потім в нітратний вид азоту. Це властивість дозволяє продовжити корисну дію речовини для підгодівлі рослин. В результаті такої комбінації, КАС 32 вдало забезпечує пролонговане азотне живлення різних культур рослин. Також, завдяки відсутності в КАС 32 аміаку у вільному стані, відсутнє його випаровування в атмосферу при внесенні. Додавання в добрива КАС як інгібіторів корозії фосфатів амонію значно знижує корозійну активність. Для зберігання розчинів можна використовувати складські ємності, призначені для аміачної води та РКД 10-34-0. При наповненні ємностей, призначених для аміачної води, необхідно враховувати, що щільність КАС в середньому 1,3 г/куб. см. Заливати резервуари добривом КАС понад 80% обсягу не рекомендується, так як перевищення цього рівня може призвести до деформації ємності і втрат добрив.

Застосування:

КАС-32 можна вносити за допомогою високопродуктивних агрегатів без одночасного закладення в грунт, а також з поливною водою. КАС можна застосовувати під всі сільськогосподарські культури, але найбільш доцільно - під зернові колосові культури в якості основного добрива або підгодівлі. При основному внесенні КАС є високоефективним добривом, рівноцінним аміачній селітрі або карбаміду по дії на урожай сільськогосподарських культур. КАС можна використовувати восени (під основний обробіток), навесні (під передпосівний обробіток) та у період вегетації для кореневого та позакореневого підживлення. Норми і дози внесення КАС залежать від виду культури, терміну та способу внесення, попередника та інших факторів. Кращий час для позакореневого підживлення добривами КАС - ранкові (при відсутності роси) та вечірні години. У прохолодну і похмуру погоду цю роботу можна проводити протягом дня. Не слід підгодовувати рослини мінеральними добривами КАС при температурі вище 20° С, низької відносної вологості повітря, в сонячний день, так як в цих випадках можливі опіки листової поверхні рослин. Найбільш схильні до опіків молоде листя рослин. У всі фази розвитку рослин добриво КАС навіть при дозі 10 кг азоту на 1 га викликає деякі опіки рослин, проте вони не призводять до зниження врожаю.

Запобіжні заходи:

Кас 32 потрібно зберігати далеко від матеріалів які швидко загоряються, в щільно закритій ємності. При контакті з добривами потрібно забезпечити себе респіратором, гумовими рукавичками, використовувати не харчовий посуд. При попаданні на шкіру або очі потрібно негайно промити великою кількістю води. Забороняється завантажувати ємність більш допустимої норми (95% їх обсягу). Забороняється випас тварин на ділянках, оброблених КАС протягом 5 днів, а також знаходження їх в зоні дощування.

Умови зберігання:

У сухому, темному, та добре провітреному приміщенні. В недоступному для дітей місці, окремо від продуктів харчування і отрутохімікатів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Товари на гурт