Сіль кормова

Сіль кормова

Виробник:Польща
Наявність:Є в наявності
Ціна за кілограм14 гривень
Вага25 кілограм/біг бег 1 тонна
Мінімальна кількість замовлення25 кілограм
Ціна з ПДВ
  • 8.00грн.

- OR -

Опис:

Сіль є чудовою добавкою для ваших тварин. Оскільки для хорошого розвитку і росту тварин, їм необхідні мінеральні речовини, і в першу чергу — сіль. Не достаток солі в організмі тварин призводить до зневоднення, в подальшому знижує апетит, що призводить до втрати ваги, що ускладнює процес відтворення потомства, призводить до зменшення надоїв. Основні ознаки кормової солі: Сипкий кристалічний зовнішній вигляд; Не повинно бути ніяких сторонніх механічних домішок, не пов'язаних з походженням і способом виробництва солі; Колір - частіше білий , сірий та іноді жовтуватий з різними відтінками, це залежить від родовища і способу виробництва солі. Наявність темнуватих частинок допускається в межах вмісту оксиду заліза і нерозчинного у воді залишку; Смак повинен бути виражено солений, без сторонніх присмаків; Запах має бути відсутній, також без стороннього запаху.

Застосування:

Сіль життєво необхідна для підгодівлі коней, птахів, хутрових звірів, великої рогатої худоби. Для сільського господарства кормова сіль застосовується в тваринництві для підгодівлі тварин і птиці, в якості рецептурного компонента при виробництві повноцінних і концентрованих комбікормів і білково-вітамінних добавок.

Запобіжні заходи:

Будьте обережні, якщо додавати в їжу тварин кормову сіль, то більша порція їжі здатна призвести до ускладнень в організмі тварини - відкладення солей у суглобах і захворювання нирок.

Умови зберігання:

У сухому, темному, та добре провітреному приміщенні.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сіль, товари на гурт, добавка для тварин.